Markéta Pechová míří na kanál La Manche

V roce 2017 bylo do portfolia oddílu plavání zařazeno i dálkové plavání, se kterým u nás začala naše nová členka Markéta Pechová.

I přes její hendikep a po počátečním „nejistém seznamování“, velice dobře zapadla do kolektivu celého našeho týmu a  nejvyššího tréninkového družstva.

V loňském roce dosáhla na mnoho medailí v Českém poháru v dálkovém plavání a za tuto skvělou reprezentaci ji patří velký dík.

Její odvaha jde tak daleko, že se v roce 2019 rozhodla uskutečnit pokus o přeplavání kanálu La Manche. Naše TJ ji bude v přípravě i  závodě maximálně podporovat, protože v jejím úsilí vidíme  obrovskou motivaci pro ostatní členy všech věkových kategorií.

Tento odvážný projekt by nemohl být zrealizován bez velké podpory ze strany státu, která je poskytována  nejen Ministerstvem školství a tělovýchovy ČR, ale i  prostřednictvím Libereckého kraje a města Liberec. Tato podpora v posledních letech stále stoupá a my můžeme připravit lepší podmínky zejména pro naše děti, mládež a také pro hendikepované sportovce. 

Projekty, jako je zdolání kanálu La Manche, nebude možné uskutečnit bez pomoci sponzorů. Zatím je vše na začátku, ale první podporovatelé se již našli :

Studio ARTIKL,  REAL-STŘECHY,  SNOWPLAN

Doufáme, že se řady sponzorů budou dále rozšiřovat.

Neváhejte nás kontaktovat na adrese predseda@slli.cz .

 

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 1.5/10 (4 votes cast)
Markéta Pechová míří na kanál La Manche, 1.5 out of 10 based on 4 ratings
Řekni o nás ostatním!