MČR dorostu a dospělých

Plavci Slavia Liberec mají za sebou úspěšnou letní sezónu. Její zakončení vyvrcholilo na MČR dorostu a dospělých v Českých Budějovicích, kde oddíl reprezentovali 4 plavci.

Nejúspěšnější byl Jakub Bursa, kterému se povedlo proměnit 6 startů ve zlaté medaile v kategorii mladšího dorostu a z toho dva zaplavané časy stačily na druhou příčku v kategorii Open (200 Z a 400 PZ).

Za povedené může považovat MČR Hana Kořínková, která se v kategorii staršího dorostu umístila 3x v nejlepší desítce plavkyň (konkrétně na 5., 6. a 9. místě). Ve starším dorostu závodil i plavec Tomáš Popovič, který dosáhl na 14. a 15. příčku. Kvarteto plavců uzavíral Eduard Trunečka, který obsadil 4. místo na 200 P v kategorii Open.

Za skvělými výsledky oddílu SlLi nestojí pouze zmínění plavci, ale také ti, kteří poctivě trénovali a snažili se vylepšovat svá osobní maxima. V neposlední řadě by bylo dobré zmínit alespoň část realizačního a trenérského týmu – hlavní trenérku Moniku Jinochovou a metodika Štěpána Matka.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)