Rozpis akcí 2017

Akce 1.pololetí 2017

Omluvenky ze soutěží  nejpozději ve STŘEDU odpoledne.

Jinak jsme nuceni  startovné a další storno poplatky účtovat přímo závodníkům !

Datum   Akce Místo nominace
14.1.   Neratovický pohár 2017 – Memoriál K. Řády Neratovice A
21.1.   MČR družstev – 1. kolo – Severní Čechy 2017 Chomutov nom. a prop.
21.1.   38.Mladoboleslavská vlnka Mladá Boleslav prop. + přijatí
31.1. 18,00h SETKÁNÍ RODIČŮ A TRENÉRŮ

SKUPINY „E“

budova Zdravotnické školy v Kostelní ulici za náměstím  rodiče plaváčků ze skupiny E pozvánka
1.2.   Předání mokrých vysvědčení Liberec E
4.2. 7,15h Školení cvičitelů plavání Bazén Liberec Cvičitelé a trenéři BiJa + SlLi

propozice

 

 

11.2.   Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší – 1.kolo Trutnov  prop.+PŘIJATI
20.2 24.2. Jarní prázdniny-dobrovolné tréninky – Po, St, Pá – odpoledne ve standartní časy   A + B
4.3.  
Nymburská 50
   prop.+PŘIJATI
7.3. 14,30-16,00 Mimořádný trénink bazén 50m A-komplet. B1-komplet, B2 – Procházka, Zikeš, Špačková
7.3. 17,00h Oddílový meeting / Výroční členská schůze Zdravotnická škola v Kostelní ulici všichni členové A,B,C,D + rodiče

pozvánka

18.3. 19.3. Velká cena Hradce Králové  Hradec Králové  prop.+PŘIJATÍ
25.3.   Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. Jablonec prop.+PŘIJATÍ
 31.3. 2.4.   19. Int. Titze-Cup  Berlin prop.+PŘIJATÍ
 8.4.    Modrá stuha města Náchoda 28.ročník Náchod prop.+PŘIJATÍ
13.4. 15.4. Jarní soustředění Liberec nom. a prop.
21.4. 23.4. Velká cena města Ústí nad Labem  Ústí n.L. prop.+PŘIJATÍ
29.4. 30.4. Mistrovství ČR v plavání Masters Zlín prop.+PŘIJATÍ
30.4. 6.5. SCM Severní Čechy Plzeň  
5.5. 6.5.  Západočeský pohár  Plzeň  prop.+PŘIJATÍ
6.5.   Mladá Boleslav   prop.+PŘIJATÍ
13.5.   Jarní cena Slavie Liberec Liberec VÝSLEDKY
13.5. 14.5.   Memoriál Zdeňka Vaněčka -plavecké závody mládeže  Ústí n.L.  prop.+PŘIJATÍ
27.5. 28.5. PŘEBOR LIBERECKÉHO KRAJE Česká Lípa prop.+PŘIJATÍ
2.6. 4.6. Praha    pro.+PŘIJATÍ
10.6. 11.6. MČR 12ti letí  Zlín  prop.+PŘIJATÍ
10.6. 11.6. MČR 13ti letí  Ostrava  prop.+PŘIJATÍ
10.6. 11.6. MČR 14ti letí  Pardubice  
10.6.   Malá cena Nymburka Kutná Hora nom.+prop.
17.6. 18.6. Pohár ČR 10ti letí Mladá Boleslav  Mladá Boleslav  prop.+PŘIJATÍ
17.6. 18.6. Pohár ČR 11ti letí Plzeň  Plzeň  nom.+PROP
24.6.   ÚSTECKÝ POHÁR V PLAVÁNÍ 2017 Ústí nad Labem nom.+PROP.
24.6.   Mladá Boleslav    
26.6. 28.6. LODM Brno 12 – 14ti letí    předběžná nominace
6.7. 9.7. MČR dorost a dospělí Praha  Praha, Podolí prop.+PŘIJATÍ
13.8. 20.8. MS masters Budapešť Budapešť prop.+PŘIJATÍ
13.8. 26.8. Letní soustředění Strakonice nom.    

INFO.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)
Rozpis akcí 2017, 8.3 out of 10 based on 4 ratings
Řekni o nás ostatním!