Rozpis akcí – old

 
         
 

 

 

 

AKCE 2. pololetí 2016

Datum Akce Přihlášení
24.9. Beroun
24.9. Mladá Boleslav
1.10. Litoměřice
8.10. Litvínov
9.10. Praha
14.-16.10. Plzeň
22.10. Náchod
22.10. Sokolov
26.10.-29.10. Liberec – Podzimní soustředění  výběr A+B
6.11. (neděle)

12.-13.11.

Jablonec nad Nisou – mezi oddílové závody

Česká Lípa, MČR Masters

VŠICHNI

masters

19.-20.11. Chomutov oblastní přebory, Nominační závody na MČR žactva.

Nutný odjezd již v pátek 18.11. odpoledne. Předpokládaná cena 2x ubytování + stravování = 1.200,- až 1.600,- Kč

          st.žáci+dorost
27.11. Litoměřice oblastní přebory ml.žáci
3.-4.12. MČR žáci – Kopřivnice 14 let
3.-4.12. MČR žáci – Mladá Boleslav 13 let
3.-4.12. MČR žáci – Trutnov 12 let
10.-11.12 Pohár ČR žáci – Plzeň 10-11 let
15.-18.12. Zimní Místrovství ČR – Plzeň dorost + open
21.12. Vánoční závody Slavie Liberec  VŠICHNI i nejmenší

 

2.1.-8.1.2017 – Zimní soustředění Horní Mísečky – pouze pro vybrané členy

 

AKCE 1. pololetí 2016

Datum Akce Přihlášení
16.1. Neratovice / Mladá Boleslav všichni
23.1. Chomutov MČR družstev 1.kolo všichni – povinné
6.2. Litoměřice
27.2. Louny
27.2. České Budějovice
12.-13.3. Hradec Králové
18.-19.3. Plzeň
26.3. Louny
26.3. Praha
2.4. Jablonec nad Nisou
2.4. Plzeň
16.-17.4. Pardubice
23.-24.4. Ústí nad Labem
30.4. Chomutov
4.5. Jarní cena Slavie Liberec všichni
14.-15.5. Hradec Králové
21.5. Ústí nad Labem
28.5. Oblastní přebory Rumburk 11 let a ml. – povinné
3.-5.6. Praha
4.-5.6. Oblastní přebory Česká Lípa 12 let a st. – povinné
11.-12.6. Pohár ČR Jindřichův Hradec 10 let.
11.-12.6. Pohár ČR Domažlice 11 let.
17.-19.6 MČR Plzeň dorost
25.-26.6. MČR Ústí nad Labem žáci 14 let
25.-26.6. MČR Brno žáci 12-13 let
1.-3.7. MČR Pardubice open

 

 

 

AKCE 2. pololetí 2015

Datum Akce Přihlášení Výsledky
26.9. Mladá Boleslav 01 a mladší
26.9. Beroun všichni
3.10. Litoměřice 04 a starší
3.10. Kolín 06 a mladší
10.10. Litvínov 05 a mladší
10.10. Praha 01 a mladší
16.-18.10 Plzeň 02 a starší
31.10. Náchod všichni
31.10. Česká Lípa MČR MASTERS
7.11. Louny 04 a starší
8.-14.11 SCM Trutnov pouze nominovaní
14.11. Most ???
21.-22.11. OBLASTNÍ PŘEBORY Litoměřice 03 a staší
28.11. OBLASTNÍ PŘEBORY Rumburk 04 a mladší
28.11. Vihohrady MASTERS
5.-6.12. MČR Prostějov 14 let
5.-6.12. MČR Jihlava 13 let
5.-6.12. MČR Trutnov 12 let
10.-13.12. MČR Plzeň dorost + dosp.   přijatí :Kořínková EliškaKořínková Hana

Trávníčková Sára

Urbanová Anna

12.13.12. Pohár ČR Tábor 11 let   přijatí :Mutori TariroFojtíček Eduard

Moc Albert

Tuž Jiří

12.13.12. Pohár ČR Chomutov 10 let  přijatí :Čihula Samuel
19.12. Kladno 06 a mladší

 

 

 

 

Termín Akce Přihlášení / FOTO Výsleky
17.1. Neratovice –  Neratovický pohár – Memoriál K. Řády  FOTO vysl.
17.1. Mladá Boleslav – 36.Mladoboleslavská vlnka FOTO
17.1. Školení rozhodčích
24.1. Chomutov – MČR družstev – 1. kolo – Severní Čechy 2015 FOTO
14.2.   Louny –   Malá cena PROSEN Louny 12.ročník FOTO Vysl 
14.3. Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n.N.  FOTO Vysl.
14.-15.3. Velká cena Hradce Králové – 1.kolo ČP 
21.3. Roudnice nad labem – Pohár mladšího žactva – 42. ročník  FOTO
28.3 – 29.3. Jarní pohár města Hradce Králové-25.ročník  Vysl.
11.4.  Jarní cena Prahy FOTO  Vysl.
11.4. Cena města Berouna – 2. kolo SPNŽ  FOTO  Vysl.
18.-19.4 Západočeský pohár
22.4. Liberec – Jarní cena Slavie Liberec  FOTO  Vysl.
15.-16.5. VC Pardubic – 4.kolo ČP 
16.-17.5 Třebíč  MČR masters FOTO
23.-24.5. Česká Lípa – OBLASTNÍ PŘEBORY st.žáci !!! 03 a starší
29.-31.5. PRAHA 2015 – 5.kolo ČP 50m – 02 a starší
30.5. Litvínov – OBLASTNÍ PŘEBORY ml.žáci !!! 04 a mladší
6.-7.6. Brno – Letní mistrovství ČR st.žactva  2001 + 2002
6.-7.6. Zlín – Letní mistrovství ČR ml.žactva  2003
13.-14.6. Jablonec – Letní pohár ČR deseti a jedenáctiletých – Čechy 
15.-17.6. Olympiáda dětí a mládeže 2001-2003
3.-5.7. Pardubice – Letní mistrovství ČR dorostu dorost
17.-19.7. Praha – Mezinárodní Letní mistrovství ČR – 6.kolo ČP  všichni
16.-28.8. Strakonice – Letní kondiční soustředění výběrové

 

 

 

Omluvenky ze závodů nejpozději ve STŘEDU odpoledne.

Jinak je startovné a další storno poplatky za závodníka pořadatelem účtováno !

 

                 Termín AKCE 2014                                      Závody                                                     výsledky
11.-12.10. Praha – Velká cena Prahy  vysl.
24.10. Jablonec n.N. – mezi oddílové závody SlLi / BiJa  vysl.       FOTO
1.11. Louny –   Lounský pohár LUNA 12.ročník  vysl.      FOTO
8.11. Kralupy –  Malá cena Kralup – 5. kolo SPNŽ  vysl.      FOTO
15.11. Chomutov –  Oblastní přebor mladšího žactva  vysl.      FOTO
22.-23.11. Litoměřice –  Oblastní přebor žactva 12 let a starší Severní Čechy   vysl.      FOTO
29.11. Most –  Vánoční plavecké závody
6.-7.12. Plzeň  (MČR) – Zimní pohár ČR desetiletých – Čechy  vysl.       FOTO
13.12.2014         13.-14.12. Varnsrorf –   Zimní cena Varnsdorfu                           Trutnov –  Zimní mistrovství 12.letého žactva vysl.        FOTO                             vysl.        FOTO
13.-14.12. Prostějov – Zimní mistrovství 13.letého žactva
13.-14.12. Kopřivnice – Zimní mistrovství 14.letého žactva  vysl.
18.-21.12.20.12. Plzeň – Zimní mistrovství ČR – 10.k.ČP                         Kladno –  Malá vánoční cena vysl.        FOTO                              vysl.        FOTO

 

 

Omluvenky ze závodů nejpozději ve STŘEDU odpoledne.

Jinak je startovné a další storno poplatky za závodníka pořadatelem účtováno !

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Rozpis akcí – old, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Řekni o nás ostatním!