Team E – Základní kurz

SEZNAM ČLENŮ 2019/2020

! HLEDÁME NOVÉ TALENTY !

E.       Team –Základní kurz – Hodiny pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé. Do kurzu přijímáme děti od 6-ti let, které naučíme plavat nejprve v malém (dětském) bazénku. Pokud chtějí  pokračovat, přejdou na doporučení trenérů  již na bazén 25m,   kde se učí základy plaveckých stylů a mohou být vybráni do teamu D.

Tréninky 1 x týdně (St)

Předpokládaný věk – 6 – 9 let

Pro děti, respektive rodiče, které chtějí své děti dát na komplexní a velmi zdravý sport. Kurz bude probíhat 1x týdně pod vedením specializovaného trenéra, který se v minulosti věnoval plavání závodně. Tyto kurzy budou probíhat hlavně formou zábavy, aby zúčastnění našli chuť pokračovat v tomto sportu.

Ti mírně pokročilý již plavou (trénují) v bazénu 25 m. Ti nejšikovnější mají možnost dále pokračovat ve zdokonalovacím kurzu, který je již skutečnou přípravkou pro závodní plavání.

Každou středu by měly probíhat dva samostatné kurzy. První 17:00 – 17:45 a druhý 17:45-18:30h. Děti se převlékají v dětských šatnách (u vstupu do šaten dámských). Prosím přiveďte je vždy chvilku dopředu cca 10-15 min. Po skončení hodiny si plaváčky opět v dětských šatnách můžete vyzvednout.

Cena kurzu na pololetí školního roku je 2.000,- Kč.

Co vzít s sebou : děti musí mí vždy plavky, ručník, mýdlo. Dále klidně plavecké brýle a boty na bazén – není povinné.

Pro registraci můžete využít registrační formulář zde.

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi zodpovíme. Kontakty jsou k dispozici zde nebo rovnou na predseda@slli.cz .

 

Upozornění pro rodiče :

Je nutné, děti přivést k šatnám a předat trenérce.

Po skončení kurzu si opět děti převzít v šatnách od trenérky !

Trenérka nemůže děti pouštět samotné (ani do restaurace).

 

 

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 6.7/10 (9 votes cast)
Team E – Základní kurz, 6.7 out of 10 based on 9 ratings
Řekni o nás ostatním!