Západočeský pohár Plzně

A opět šestice závodníků se zúčastnila Západočeského poháru v Plzni, zhruba stejně obsazeného závodu, tentokrát bez zahraniční účasti a také bez jakéhokoli rozdělení do kategorií. Zde byl vypsán závod 200m „polohově“ jako hlavní pohárový závod plavaný nejdříve v rozplavbách a poté pro desítku nejrychlejších z dopoledne v odpoledním finále. Tam se probojovali a shodně obsadili 5.místo Dominika Zemlerová 2:36,56 a David Drbohlav 2:19,91. Ten se prosadil v dalších závodech až na stupně vítězů: 2 x 2.místo 50m motýlek 28,06 a 200m znak 2:19,59 4.místo také 2x 50m prsa a 400m volný způsob.

D.Zemlerová se v desítce nejrychlejších objevila ještě 3x = 4.místo 200m znak a 2x 8.místo 50m prsa a 100m znak. Nejlepší umístění dalších závodníků: J.Dlouhý 4.místo 200m motýlek E.Kořínková 8.místo 200m motýlek A.Urbanová 16.místo 200m prsa a ve stejné disciplíně obsadila T.Brebtová 18.místo.